İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
 
SIRA NO
ADI SOYADI
GÖREV BAŞLAMA
GÖREVDEN
AYRILMA
ŞİMDİKİ GÖREV YERLERİ
1
Raif ÖZENER
28.08.1989
02.09.1991
Antalya-Akdeniz Kaymakamı
2
Mehmet Alpaslan IŞIK
30.09.1991
02.01.1992
Mülkiye Başmüfettişi
3
Yılmaz KURT
26.02.1992
12.09.1992
Daire Başkanı
4
İhsan YİĞİT
12.09.1992
15.08.1994
Mülkiye Başmüfettişi
5
İbrahim UĞUR
01.09.1994
 
19.06.1995
Hukuk Müşaviri
6
Günay ÖZDEMİR
06.09.1995
04.09.1997
Kars Vali Yardımcısı
7
  27.09.1997 11.10.2001  
8
Murat GİRGİN
12.10.2001
05.01.2002
Dernekler Şube Müdürü
9
Sait ÖZKILINÇ
09.04.2002
30.09.2002
Sivas Zara Kaymakamı
10
Orhan DÜZGÜN
30.09.2002
16.10.2002
Kayseri Valisi
11
T.Hakan BİLGİN
16.10.2002
11.11.2002
Gördes Kaymakamı
12
Pevrül Ayhan AKPAY
02.04.2003
19.09.2003
Bolvadin Kaymakamı
13
Yılmaz ŞİMŞEK
28.10.2003
28.09.2004
Dalaman Kaymakamı
14
Erol KARAÖMEROĞLU
28.09.2004
16.02.2005
Şereflikoçhisar Kaymakamı
15
İrfan DEMİRÖZ
16.02.2005
16.05.2005
Amasya Vali Yardımcısı
16
Kenan ÖRTEN
16.02.2005
18.07.2005
Yalova Vali Yardımcısı
17
Yılmaz ŞİMŞEK
18.07.2005
04.11.2006
Dalaman Kaymakamı
18
Serdar ARSLANTAŞ
04.11.2006
24.11.2006
Bitlis Vali Yardımcısı
19
Orhan MARDİNLİ
25.11.2006
27.06.2007
Hatay Vali Yardımcısı
20
Ünal KILIÇARSLAN
27.06.2007
03.09.2012
Giresun-Görele Kaymakamı
21
Hakan ÖZARSLAN
11.09.2012
27.07.2015
Zonguldak-Kilimli Kaymakamı